Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
10. prosince 2004 - Nový foťák...
Pořídil jsem si nový (přesněji řečeno jiný) stroj. Už přece jen letitý Olympus C-2020 nahradil loňský C-725UZ. Zatím jsem z něj lehce rozpačitý, příjemný je určitě osminásobný optický zoom, řešení ovládacích tlačítek a hlavně kratší rychlost zapisování na kartu, ale při špatných světelných podmínkách (jaké teď panují) má přístroj dost problémy se zaostřováním a ruční ostření mu chybí úplně. Ale doufám, že si zvyknu. Hlavně proto, že mi nic jiného nezbývá.
V týdnu spustil DPMP novou podobu svých stránek. Dokonce i s rubrikou historická vozidla (bez zmínky o našich trolejbusech 353+329). Podrobil jsem web lehké kritice obsahové a webmasterka ok1dis těžké kritice webmasterské a ejhle. Firma ŽivéWeby, která web na objednávku DP tvoří, slíbila do pondělí opravit nejhorší chyby v zdrojovém kódu stránek a i nadále tvrdí, že bude kritice (nikoli obsahové) pozorně naslouchat.
Na tomto webu ale nic nového, kromě fotky aktuálního stavu trolejbusu 334, první pardubické recyklované čtrnáctky a nyní už dost unaveného stroje.

 Kategorie: Nově na webu| JR | 21:09 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz