Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
15. srpna 2005 - Z provozu DPmP
Nová reklama trolejbusu 368 už je i na fotce. Porovnej s reklamou na trolejbusu 357. Reklamní manažer Kooperativy se trochu vzpamatoval a na prapodivnou reklamu na trolejbusu 377 (více o ní zde) se doplnily alespoň malá loga na obě čela vozu:

Alespoň nějaký nápis už na čele je ...

.
Probíhají rekonstrukce zastávek linky 8 pod nemocnicí, náhradní jsou vyznačeny mimo zálivy přímo na vozovce. Uzavřená je zastávka Zimní Stadion ve směru do centra, od 16.8. bude uzavřena zastávka u Hypernovy směrem do centra a dále je posunutá zastávka Gorkého (směrem do centra) o něco blíž Zborovskému náměstí. O prvním zářijovém víkendu bude probíhat přeložení trolejového vedení na nově budovaný kruhový objezd u OBI, po několika částečných přeložkách by to měla být už jeho konečná podoba. Karosa má zájem o prezentaci Citelisu na linkách DPmP, pravděpodobně již tento týden.
A ještě něco - chápete co znamená tohle?

Nový piktogram ve vozech MHD


Pokud ne, znamená to "cestujícím starším 10 let se zakazuje stát ve vozech s batohem na zádech". To je opravdu několik měsíců platná změna přepravních podmínek DPmP, tímhle podivným obrázkem zveřejněná ve vozech.

 Kategorie: Z provozu| JR | 00:26 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz