Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
25. září 2005 - CTRL a F5
Prohlížíte-li si tento web pravidelně, zmáčněte občas kombinaci kláves CTRL + F5 - podle Microsoftu se ta funkce jmenuje "Obnovení aktuální webové stránky (i v případě shody časového razítka webové verze a verze uložené místně)", ve Firefoxu "Obnovit (potlačit vyrovnávací paměť)". Už několikrát se u různých PC opakovaně natahovaly staré verze změněných souborů z cache, ačkoliv tam už být neměly. K načítání starých věcí je asi náchylnější Mozilla, ale proč je to jednou tak a podruhé jinak nevím. Potom jsem ještě narazil na jeden problém s prohlížením v Opeře. Nenašel jsem v tom žádný systém, ale u některých stránek tohoto webu se tam zobrazuje o něco dolů posunutý hlavní nadpis stránky:

Nevím čím to je. Když jsem ladil web, aby vypadal skoro stejně v Mozille i v IE, tak se taková chyba nevyskytla. Pokud narazíte na nějaký další problém - dejte mi vědět.

Trolejbusy - ve čtvrtek byl trolejbus 358 na výletě v Hradci Králové, u nás byla v provozu mimořádně linka 51. Dnes odpoledne bude opět v provozu, nasazen by měl být trolejbus 358. Jezdit by měl kolega Fanda Jehlík. Už delší dobu (skoro půl roku) plánujeme, že v pátek 30.9.2005 připomeneme výročí 10 let od posledního nasazení trolejbusu 9Tr na pravidelné lince. Už nám ale zase nějak vázne komunikace s DPmP, ačkoliv smlouva mezi námi a DPmP je už uzavřená. První návrh této akce jsem poslal DP 12.7.2005, další opakovaně začátkem září, ale zatím čekáme na odpověď odpovědných marně (ať už bude negativní nebo pozitivní). Pokud by se akci nakonec podařilo uspořádat, tak by v trase vozovna - UMA vyjely v ranní i odpolední špičce výpomocné spoje zajištěné trolejbusy 353 a 358.

 Kategorie: Jen tak| JR | 00:20 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz