Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
2. října 2005 - Pardubice - město sportu a vzdělanosti
To co je v titulku je možná pravda, možná je to taky dobře, ale všeho moc škodí. Protože sečte-li se takhle při neděli Zlatá přilba, hokejový zápas a začátek školního roku na univerzitě, potom je odpolední šichta na trojce docela maso. Dospěl jsem například k poznatku, že čím je student(ka) subtilnější postavy, tím větší vláčí batožinu. Opravdu by se už od oběda dalo jezdit z nádraží na Hradeckou s vlekem, a byl by taky plný.
A pár drobností z provozu:
Trolejbus 371 - je na nějakou dobu mimo provoz, utrpěl při "posunu" ve vozovně ránu přímo na čelo. Je vysypané čelní sklo a zohýbaný je i jeho rám.
Autobus 178 - někomu se množství celovozových reklam v Pardubicích nelíbí, mně se ale při nepoužívání unifikovaných nátěrů líbí víc než bílé vozy. Je už docela pravidlem, že každá jen trochu větší místní firma reklamu má nebo měla. Zajímavé je, že potom fotka reklamního vozu MHD i nadále "účinkuje" v tištěných reklamách té dotyčné firmy, ačkoliv vůz už reklamu nemá. Například fotka 14Tr01 číslo 315 s reklamou Signál vycházela v oné tiskovině i když už trolejbus v DP nebyl, autobus 162 má firma Exim na billboardu a příkladů je víc. Takže zpět k autobusu 178 - nedávno otevřela firma Kondor sklad hutního materiálu v Semtíně a už má na tomhle busu CVR. Reklama je modrá a přes nynější módu poloprůhledných folií přes okna je na posledním okně na levé straně nalepený "kondor" zcela neprůhledný.
Autobus 177 - co už se mi líbí míň, jsou na Citybusech používané reklamy na levém boku - ty ve formátu "od kola ke kolu, od spoda po střechu". Momentálně ji dostal i autobus 177. Copak o to - reklama je prospěšná: tři roztomilí odpadi (jsou fakt jako živí) propagují kontejnery na tříděný odpad. Proč se to ale muselo nalepit zrovna na autobus, který jezdí v elegantním předváděcím nátěru Karosy (dva odstíny modré a šedá)? Bílých vozů máme dost, tenhle byl jen jeden.

 Kategorie: Z provozu| JR | 23:45 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz