Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
9. dubna 2006 - Nestíhám, ale ešdu sem dát musím
Jak je vidět z časů přidání příspěvků, nějak přes den nestíhám. Takže skoro v jednu v noci sem ale musím dát alepoň tři obrázky ze soboty 8.4. Při příležitosti velké brigády na Museu v Rosicích jsme si zapůjčili ŠD11 neboli ešdu. Částečně jsme se s ní přivezli na brigádu a ještě jsme si udělali takový malinký výlet do Stéblové a zpět. Na první fotce je označení vozidla cedulí "Velmi zvláštní jízda", což jak uvidíte dále bylo zcela namístě (tuto i další fotky kliknutím otevřete větší):
Cedule

Na druhé fotce je část šotoušů před ešdou na silnici z Hrádku do Stéblové. Zleva kolega Biško alias PB, kolega Kůna, kolega Petrásek a vpravo se vyjímám já:
šotouši na výletě

Variantní použití autobusu jako expedičního vozidla pro průzkum zrušených tratí přímo po tělese. Kdysi jsme takhle projeli bývalou vlečku Stéblová - Gigant s žigulem - vypadalo to takhle. Těleso vlečky do Explosie je ale sjízdné místy i pro autobus, tak jsme toho využili. Jednalo se zřejmě o první přepravu osob na této vlečce, a to dokonce až po jejím vytrhání :-)
Jede, jede autobus


 Kategorie: PSHŽD| JR | 00:55 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz