Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
13. dubna 2006 - Prodávám auto, ale dějí se i jiné věci
Přeskočím všechny informace o trolejbusech a MHD - mám tady Favorita na prodej. Všichni, co mne a to auto znáte osobně víte, že to bylo zcela bezproblémové auto. Ale přece jen jsem s ním ujel 60.000 km a nastal čas ho vyměnit, nejraději za kombíka. Takže to shrnu - je tady jeden Favorit z roku 1992 s původním lakem už místy rezatým a trochu opravovaným a STK do 3/2007. Auto je dovezené z Německa a v ČR jsem byl první majitel. Do 60 tkm je orazítkovaná i servisní knížka. Auto je obuté do zimáků už spíš jen na dojetí přes léto, oplývá otáčkoměrem, mlhovkami, trochu odrbanými potahy, vypínačem zapalování, zadním stěračem a starším RMG Sony. Najeto má poctivých 154.000, ale motor není rozhodně nijak unavený ani žíznivý. Protože auto jezdí spolehlivě, nenavštěvuje moc servis (pokud si vzpomínám, tak letos byly náklady na údržbu zatím 10 Kč - žárovky do obrysovek). Asi už budou chtít vyměnit ložiska zadní nápravy, předek a brzdy byly dělané pořed třemi lety (ale tedy před 60 tisíci km) spolu s výměnou hlavy motoru. Takhle jsem autíčko chválil v březnu 2005 - článek z archivu a takhle při dosažení 150.000 km - článek z archivu.
Takže pokud máte zájem - pište, volejte. Při rychlém jednání přihodím nenamontované střešní okno. Cena k jednání je třeba 28.888 Kč :-)

Tady přikládám alespoň trochu aktuální fotku - stará 14 dní, ale ne moc ostrá. Vážným zájemcům nafotím zhora, zdola dle přání - zatím musím v autě hlavně uklidit.

A co se děje jinak - heslovitě - dnes dorazil do Pardubic z Plzně modernizovaný trolejbus 341. Tři trolejbusy 24Tr by měly dorazit o velikonočním víkendu. V sobotu je další brigáda na vodárně, ta minulá se docela podařila. Přidáno pár fotek do fotogalerií, ale zatím opravdu víc nestíhám.

Trolejbus jsem potkal ve Valech bez foťáku, ale stihl jsem vyslat zprávu do DP - takhle trolejbus zachytil kolega Lp


 Kategorie: Z provozu| JR | 22:44 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz