Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
17. května 2006 - Diskusní fórum "Pardubická doprava"
Úspěšně jsem se bránil pokušení spustit vlastní diskusní fórum, ale když se na mně obrátili další kolegové s tímhle nápadem, tak už jsem nevydržel. Diskusi o "Pardubické dopravě" (tedy nejen o MHD, i když zatím tam jsou jenom Akce našeho spolku) najdete na adrese pshzd.xf.cz/forum. Je to klasika phpBB, pokud by nastal nějaký problém s registrací nebo podobně, obraťte se na mně - trolejbus.353(a)seznam.cz.
Pardubická doprava

A teď k webu. Mám počítadlo plné neroztříděných fotek, takže jenom letem světem: autobus 182 má novou reklamu, foto poslal kolega MJ. Kolega Lp mne zásobuje krásnými patnáctimetrovými fotkami, čtyři jsou doplněny na stránku o Trollinu a Urbinu. Mimojiné je tam i fotka Trollina na ještě otevřené Dašické v neděli 14.5. Kromě toho také Lp poslal fotky z TBZ vrchního vedení na křižovatce u zimáku, kde je nyní kromě směru k mostu vše hotové a pod proudem. Do 1.6 tam skončí i stavební práce. Při TBZ se podíval trolejbus 348 i na úplný konec drátů - na jeho stránce jsou fotky z této akce. No a nakonec kolega vanas poslal pár fotek z Jihlavy - hlavně je na nich 24Tr číslo 62.
Stránka o Solarisech

A poslední zpráva: díky všímavosti kolegy Thomase van T., následné kritice a posléze zapojení ředitele DP ing. Pelikána do akce to má prapodivná náhradní zastávka v Bělehradské už za sebou. Pro upřesnění - DPmP není majitelem zastávky, tím je radnice místní části. Po kritice zastávky, která vypadala ještě před zahájením provozu takhle a takhle byla dnes otevřena zastávka na lepším místě a s jinak řešeným povrchem. Sice nyní není z dlaždic, je ale mnohem bezpečnější. Pokračování zase jindy...


 Kategorie: Nově na webu| JR | 21:38 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz