Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
22. listopadu 2006 - Vykradený web
Tak nás zase vykradli... Tedy tento web. Kradení fotek z webu se nedá zabránit, a proto na tomto webu jsou stanovená jasná pravidla - zde na stránce o autorech. Mimochodem každý, kdo se na mne zatím obrátil, povolení dostal, případně jsem dodal danou fotku v lepší kvalitě. Zeptat se - to je ale viditelně pod úroveň redaktorům Pardubického deníku (či Hradeckého, článek je údajně z hradecké redakce). Stačí totiž porovnat toto - http://www.trolejbus.cz/pohlednice/ip-2.jpg a tuto fotku:
Ukradené foto 1
Nikdo mi nevsugeruje, že redakce si ofotila publikaci úplně se stejným ořezem jako je foka z tohoto webu. Takže nikoliv Reprofoto: redakce, jak je uvedeno - ale reprofoto provedl kolega Ivan Panuška, redakce si jen stáhla fotku ode mne.

Druhá část článku a ještě lepší zlodějina - jako ilustraci k houstnoucímu provozu na východočeských silnicích se redaktor ukradl fotku kolegy Lp, pořízenou ovšem před 15 lety v Opavě!!! Porovnej fotku s článkem:

Ukradené foto 2
Tady popiska praví Foto: archiv. To je možná pravda, ale archiv redakce to určitě nebyl. Navíc tato fotka je uveřejněná bez souhlasu autora a určitě nepochází odjinud, než z tohoto webu.
Aktualizace 29.11..- redakce Deníku se nám omluvila.

= = konec házení hrachu na zeď = =
Ještě něco příjemnějšího - včera jsem byl tady - a bylo to super. Navíc jsem cestou experimentálně zjistil, že Sadská u Poděbrad je město a dokonce má i Městskou policii.

 Kategorie: Jen tak| JR | 17:36 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz