Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
28. prosince 2006 - Reinkarnace t-337 a náprava omylů a mýtů
Dnes jsem o půl druhé přišel do vozovny a v první chvíli jsem se docela vyděsil. Před halou denního ošetření totiž na první pohled stál trolejbus 337 (14Tr08 z roku 1989), který byl na podzim odstaven, odtažen mimo dráty (foto) a já ho tedy na webu vedu jako neprovozní. A nejednou stál přede mnou úplně stejný trolejbus s namontovaným odbavovacím systémem. Vše se vysvětlilo po druhém pohledu - tenhle "nový Grand" je trolejbus 362 (14Tr13 z roku 1993). Zalitoval jsem, že sebou nemám foťák - ovšem fotku promptně pořídil Lp a večer na mne už čekala v mejlu:
362 se staronovou reklamou
Porovnej s trolejbusem 337

Ke zde zmíněné poruše na vedení u nádraží 17.12.2006 dorazila zpráva od nejpovolanějšího - od kolegy Lp. Tímto napravujeme částečné mystifikace uvedené minule. Přemýšlel jsem, kam tento "elaborát" na poněkud neřízeně se vyvíjejícím webu umístím a nakonec jsem ho přidal do kapitoly o trolejovém vedení z knihy o pardubických trolejbusech.

Pokračuj kliknutím ....
I kliknutím na obrázek se dostanete ke zmíněnému textu ...

Dále zde máme oblíbené téma novináři. Pochvalu si tentokrát zaslouží reklamní tiskovina Pardubický Benefit. Vyšel tam článeček o podivně zajištěné přepravě vánočního stromu (viz tato zpráva zde na webu). A autor článku s kolegou Lp nejen konzultoval obsah, ale nechal si i povolit použití fotky z webu - prostě tak to má být!
Tak se nám to líbí ...


 Kategorie: Z provozu| JR | 23:03 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz