Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
12. února 2007 - O webu dnes v MfDnes!
Dnešní pardubická příloha Mladé fronty Dnes přinesla dva články o úspěšných vebech v regionu. Znění článků najdete zde - články z MfD 12.2.2007 (zkopírováno z http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp). Ačkoliv netuším jakou metodou bylo výsledku dosaženo, samozřejmě mne potěšilo uvedení Stránek trolejbusu 353 mezi nimi. A když si připočtu web i web Dopravního podniku, mám v tom pomyslném žebříčku hned dva zástupce. Ke cti autora nutno říci, že mi opravdu volal a na web se ptal. Snažil jsem se vysvětlit, že návštěvnost mám dobrou, protože web dělaný alespoň se základní znalostí SEO optimalizace musí vyhledávače dobře hledat. A tak je mnoho přístupů buď úplný omyl, nebo jsou alespoň neúmyslné. Nakonec o tom v článku nic není.
Ale zpět k trolejbusům, přesněji k 10. stopě. Kolega Lp poslal pojednání o této nejnovější úpravě vedení - najdete ho zde > 10. stopa. Dočtete se například, odkud že to pochází ve vozovně nově namontovaná mechanická výhybka.
Mimochodem, kolega Lp jako dvorní dopisovatel tohoto webu má jistě na vysoké návštěvnosti také zásluhu, za což mu tímto děkuji :))
Pojednání o 10. stopě


 Kategorie: Nově na webu| JR | 19:21 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz