Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
6. března 2007 - Pár aktualit
Dneska jsem kromě šejdrů 2001 a 2051 ještě poprvé jel tzv. hokej - neboli jízdy pro ZŠ Resslova mezi zimním stadionem a školou. Nic extra zajímavého to není, ale podíval jsem se s autobusem ke škole, kam jsem chodil od páté do osmé třídy. To se ještě ale ulice a škola nesla název Hakenova a mezi školou a školní zahradou stál pionýrská klubovna z trolejbusu 9Tr. Mimochodem - nemáte někdo jeho fotku? Vyšla kdysi i v časopisu ABC.
a-175 a škola v pozadí
Autobus 175 a škola v pozadí
Dneska ráno došlo také k nehodě na vrchním vedení na křižovatce ulic Kosmonautů a Bělehradské zvané též "u pergoly". Oprava proběhla rychle, ale provoz na linkách 2, 4 a 11 to v ranní špičce rozhodilo pěkně, ačkoliv ihned vyjely obě zálohy i náhradní spoj a-173. Dva obrázky k tématu jsou tady.
A nakonec jeden postřeh drážní - pardubické nádraží (minimálně jeho osobní část) patří u nás určitě k těm úhledným a čistým a i okolí nákladního obvodu je celkem v normě. Ovšem i my máme hned na dohled od Pendolín, écéček a Regionov takovýhle bordel a hlavně nevyužitý prostor:
Moc pěkné
Poněkud bezútěšný kout u nepoužívané vlečky do lihovaru leží vlastně ve velmi atraktivním místě kousek od centra. Místo toho je tady nepoužívaná spěšninová rampa, nesmyslná skládka sdělovacího a zabezpečovacího šrotu a okolo spoustu "civilního" nepořádku.


 Kategorie: Nově na webu| JR | 19:25 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz