Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
15. března 2007 - Točna ve Spojile a jiné novinky
Pár obrázku z podivné provizorní točny linky 9 v obci Spojil najdete na stránce Točna Spojil. Stávající asfaltová točna je delší dobu zablokována stavbou (a z té už dlouho stojí pouze základy) a tak se devítka otáčí na panelové točně položené vlastně na louce. Obec Spojil leží sice velice blízko Pardubic - k městu také dlouho patřila, od roku 1992 je ale samostatná a tak linka 9 zajíždí do obce méně než dříve - pouze podle požadavků obce.
Dále tady mám další blízké setkání stejných reklam - po dvou Českých rozhlasech a dvou Autosklech se mi teď náhodou před objektiv dostala jediná dvojice, kde se liší typ vozidel - stejnou reklamu Grand má totiž Karosa 134 a 14Tr číslo 362:
Jsou to Grandi
Dva Grandi kousek od sebe :)
Ze sobotní jízdy Sanosem pro Plzeňáky už je konečně stránečka s pár obrázky > Akce - jízda 12.3.2007.
Přeskenoval jsem také něco z prvních akcí před skoro deseti lety - například první jízda po TBZ (srpen 1998). Trolejbus 353 je ale momentálně mimo provoz - problém na hydraulickém potrubí posilovače vypadá takhle nějak. Jinak ale 353 dostala alespoň zase vzduch do pneumatik, nové provazy do stahováků a pár drobností. Mimo jiné by si trolejbus zasloužil nové kryty zadních světel. Kdopak by chtěl sponzorovat? Třeba se někomu válí v garáži - jsou stejné jako Š1202 a Š706RTO.

 Kategorie: Z provozu| JR | 21:16 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz