Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
27. dubna 2007 - Policie nemá na trojúhelníky
Úplně náhodou jsem včera zahlédl pěknou scénku - na náměstí na Dukle umřela policejní hlídce felicie a musel ji odtáhnout civilně vypadající favorit. Musím se přiznat, že jako řidič jsem se na to koukal trochu škodolibě (poznámka vážně myšlená - snad pánové zrovna kvlli tomu autu někde nechyběli tam, kde se opravdu něco dělo) a tak jsem si je vyfotil. Až doma u kompu jsem si všiml jiné věci. Policie má zřejmě vyjímky i u předpisů o tažení vozidel a nebo nemusí mít trojúhelník ve výbavě. Vidite snad nějaký za zadním sklem feldy?
§ 34 Vlečení motorových vozidel: ... Vlečené vozidlo musí být zezadu viditelně označeno výstražným trojúhelníkem, například za sklem...

A co je nového na webu - na stránku bokorysů je doplněn autobus B951E (jak jinak než od Lp) a potom mnou zmutovaná B731 do podoby atmosféráku ex číslo 18 kolegy Ryšánka. Po nalepení rychlých pruhů na 24Tr číslo 320 a 322 (pruhy už jsou opravené) došlo teď na dvě 21Tr - čísel 389 a 396. Opravil jsem to v aktuálním přehledu, ještě se musím pokusit aktualizovat i autobuvou část přehledu..


 Kategorie: Jen tak| JR | 01:24 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz