Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
1. května 2007 - První květnová ...
V posledních dnech se nahromadily nějaké zajímavé informace, takže dnes vše dohromady.
Nejdřív ale musím splnit jeden slib, který jsem před pár dny dal. Prosím všechny návštěvníky, aby se podívali na web www.johny90.wz.cz. Jsou to stránky o Monti Systemu a jejich vážně nemocný tvůrce je tvoří z nemocničního pokoje na onkologii. Určitě mu každý další přístup na web či pozdrav do návštěvní knihy udělá radost.
Další zpráva je trochu z daleka - z Asie. V kazachstánském městě Almaty, neboli v někdejší Alma Atě (se) stále ještě trápí některé trolejbusy z Pardubic. Ačkoliv tamní dopravák má viditelně obrovskou úmrtnost vozidel, pořád jezdí třeba naše bývalá 14Tr05 číslo 320 z roku 1984. A stále v daleké cizině jezdí i jedny pardubické rychlé pruhy - ty má trolejbus 3077, ex 14Tr07 číslo 323.

Kliknutím na náhled hodně unavené ex-323 otevřete její stránku na webu www.almaty-trolleybus.narod.ru, kde ostatně je i spousta dalších fotek jiných zajímavých (nejen ex-pardubických) vozidel.

Další zpráva je brigádnická. Včera jsem se přes svůj odpor k výškám přesvědčil vylézt u našeho Musea na stožár návěstidla. Instalovali jsme totiž výtah na lucerny a tak se muselo několikrát nahoru. Psychicky podporován rytmickou skupinou předseda - jednatel - Pavel358 jsem to ale přežil.
Kliknutím otevři stránku s fotkami
Po kliknutí na náhled uvidíte dvě akční návěstidlové fotky

Do fotogalerie PSHŽD doplněno opět pár fotek starých Pardubic od Jana Pleskota. Najdete je tady v galerii, nejnovější fotky jsou ty označené pce0220 až pce 0224.
A pro dnešek úplně na konec - zajímavou fotku, především pořízenou ze zajímavého místa poslal kolega Vanas:

kliknutím zvětšíš


 Kategorie: PSHŽD| JR | 17:56 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz