Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
31. srpna 2007 - Zadrhávající aktualizace webu
V posledních týdnech nebyla aktualizace zrovna pravidelná, a má několik důvodů. Ten první je na straně našeho poskytovatele internetového připojení (jméno se mi ani nechce napsat, tak aspoň odkaz).

Rychlost....
S tímhle se aktualizovat nedá

Dalším důvodem byla dovolená webmastera. Její první týden jsem trávil v západních Čechách, přesněji řečeno tady. Na železnici jsem si nějaký čas našel, na MHD jen úplně malinko. Jen pouhé dva obrázky MHD - jeden z Klatov a jeden z Domažlic - jsem dal sem > MHD na západě Čech.

Silnice
Autem jsme za dovolenou ujeli kolem 1000 km. Na těhle silnicích to byla ovšem úplná pohodička...
Retro foto
Pardubák namlsaný koridorem s ešusy a pendolíny na tohle není zvyklý ... foceno opravdu před deseti dny v Janovicích nad Úhlavou. Nebo před deseti lety? Nebo dvaceti? Nebo třiceti....

Druhý týden dovolené jsem strávil pracovně. S ex-hodonínskou C734 jsem jezdil po čtyři odpoledne na náhradní dopravě mezi Chocní a Litomyšlí. Po silničkách přes Dvořisko a Sruby i po silnici I/35 se mi s ní jezdilo výborně.
AD Bartoš
Kooperace řidičů DPmP a autobusů AD Bartoš v praxi - s oranžovou "šestkou" jezdil kolega 2555, s bílou čtyřkou já. Obrázek je pořízený před nádražím ve Vysokém Mýtě.


 Kategorie: Nově na webu| JR | 19:06 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz