Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
15. ledna 2008 - Jandovy seznamy
Pro šotouše postižené úchylkou na linkovou autobusovou dopravu - doporučuji stránečku s přehledy vozidel různých dopravců, kterou tvoří kolega Martin Janda. Stránku najdete na adrese m.j.cz/autobusy. Autor k tomu píše:
Tyhle stránky vznikly proto, že mám počítač plný fotek a nejsem z těch, kteří by si fotky schovávali doma a odmítali je komukoliv cizímu ukázat. Dál, stránek o dopravních podnicích a o MHD v tom či onom městě je na internetu dost a dost - ale stránky o ČSAD a o těchhle malých dopravcích prakticky neexistují (já znám jen weby o FTL Prostějov a ČSAD Semily), přitom jsou lidi, které to zajímá a na K-Reportu tyhle dopravce řeší každou chvíli. Co je to za firmu, jaké to má vozy, kam to jezdí, ... No a tak jsem si řekl, že pokud je na internetu poptávka a není nabídka, zkusím s tím něco udělat. Přeci jen, dělat padesátý web o MHD v Plzni či v Pardubicích se mi nechtělo, to zvládnou jiní a líp.
Jakožto Plzeňák jsem začal napřed s firmami z Plzeňského kraje, něco podobného jsem měl v plánu už skoro čtyři roky, tyhle stránky jsou k nalezení na autobusy.plzenskamhd.net. K tomu jsem přidal i Karlovarský kraj, koneckonců to jsou všechno západní Čechy. No a u sebe na webu jsem pak v podobné grafické úpravě začal dělat dopravce především z Pardubicka.
No a reakce veřejnosti? Od známých i neznámých z K-Reportu dostávám pochvalné maily, občas někdo přibalí i fotky a informace o vozech, které ještě v seznamu nemám. Naopak, vedoucí pracovník jedné z těchto firem na mě asi pět minut řval do telefonu, co to má znamenat, co si to dovoluju a ať se jejich autobusům vyhýbám velkým obloukem, nebo si mě najde a špatně to se mnou dopadne. Protože celých pět minut ze mě nedostal jinou odpověď, než "Hm.", po pětiminutovém monologu praštil telefonem.


Moskvič 427
Obrázkem nejnovějšího přírůstku v klubovém parku připomínám,
že něco nového je i na stránkách Moskvič klubu Pardubice - www.moskvich.cz


 Kategorie: Nově na webu| JR | 23:34 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz