Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
25. ledna 2008 - Tak už to mám písemně...
Nechtěl jsem to zakřiknout a proto jsem to sem zatím nenapsal. Teď už to ale mám písemně. A co? Přesně po roce od doby, kdy jsem celkem nerad opustil Synthesii, se celkem rád vracím z "déčka" do "téčka", zcela konkrétně to vypadá takhle:

Samozřejmě že za volantem mne potkáte i nadále, ovšem poněkud méně často a už ne pravidelně v "mojí" třistadevadesátdevítce. Ovšem moje stopa v podobě záclonkového, cedulkového a protiskluzově - podložkového tunningu na trolejbusu 399 ještě nějakou dobu určitě vydrží, neb i parťákovi to vyhovuje. Třičtvrti roku na tomhle trolejbusu u mně jen prohloubilo odpor k "modernějším" trolejbusům 24Tr, především k pracovišti řidiče tam. V Citelisu si nemám pořádně ani kam dát peněženku a noviny, 21Tr má sice kabinu řidiče o něco menší, ale díky rovné palubce, bedně na věci přímo v kabině a místu kolem sedačky se tam v pohodě všechno vejde. A když tam trávíte stovky hodin a kilometrů, tak i takovéhle detaily docela oceníte. Jen tu klimatizaci jsem v létě tiše záviděl, obrovské čelní sklo 21Tr dělá z trolejbusu skleník - proto také 399 dostala ony zmiňované záclonky.
Přidám šotoinformaci - tuto sobotu a neděli dojde po delší době opět k ojetí troleje na stopě z Teplého ulice vpravo směr Jesničánky. Budou tamtudy totiž najíždět kurzy 101 (4.54 z vozovny) a 103 (7.04 z vozovny). Detaily jsou na webu dpmp, ovšem v sekci pro řidiče...
A pak ještě něco vím ... ale už zase nemůžu nic ani naznačit... Ach jo.

škodověnka
Odbočka k autům - tuhle krásnou stovku jsem dnes potkal u konečné v Jesničánkách


 Kategorie: Jen tak| JR | 13:56 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz