Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
30. ledna 2008 - IDS Pardubického kraje
Po dlouhé době příprav začíná vznikat i v našem kraji integrovaný dopravní systém. Nástup tedy není nijak oslnivý, na adrese www.idspk.cz (která zatím pouze přesměrovává do příslušné části webu kraje) je k nalezení směs informací, které vypadají jako přílohy k nějaké nedodělané diplomce nebo něčemu podobnému. Vůbec to nevypadá, že by IDS měl od února fungovat. Neškodilo by udělat pro IDS nějaký opravdový web s poněkud polopatističtěji podanými informacemi. Ale opravdu fukčního IDS bych se dočkal velice rád, nejlépe s opravdovou plnou integrací - tzn. že třeba do Bohdanče by opravdu linka 3 měla společný jízdní řád se souběžně vedenými spoji AP-Touru a Connexu a to vše za stejné peníze...

jr
Ukázka, jak by to mohlo vypadat - jízdní řád trojky z Hradecké, červeně jsou dopsané některé přímé autobusy jiných dopravců. Koordinace je zatím viditelně nulová, přitom v době půlhodinového intervalu v sedle by nacpané trojce mohly autobusy dobře pomoci..

Plánek IDS Pardubického kraje
Mapa sítě IDS je na webu idspk.cz zatím jako pdf, tady je zmenšená jako obrázek ve formátu jpg.

- - -
Z DP - do provozu už zasahuje trolejbus 340, prozatím poslední vůz generálkovaný v DP Plzeň. Nová zastávka Stavařov směr centrum nebude od 1.2.2008 v provozu, protože nebyla zkolaudována. Po opravě by měla být v provozu zřejmě až od 4.2.2008.
- - -
Na stránkách veterandily.prodejce.cz jsou nově na prodej i kovové modely automobilů Moskvič, GAZ a UAZ.

 Kategorie: Jen tak| JR | 11:22 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz