Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
9. července 2009 - 353 už má nový lak
Za uplynulých 12 měsíců se podařilo našemu spolku postupně zajistit nový lak na drtivé většině našich vozidel. Po provozních motorových vozech M131.1133 a M131.1228 a exponátu - klubovně - pomníku M131.1116 se na jaře nového laku dočkala přední část Sanosu (i když tam byl trochu problém s množstvím barvy onoho specifického odstínu) a nyní má nový lak i trolejbus 353. A možná ještě cennější je to, že skříň pod lakem se dočkala opravy, kterou už prostě po 11 letech muzejního provozu potřebovala. Zásluhu na takovém objemu provedených prací nese vysoce výkonné vedení spolku, tedy tandem jednatel OČ a předseda THo a jejich schopnost sehnat peníze na dobrou věc i za současné ne zcela radostné ekonomické situace.
Fotogalerii z opravy a lakování najdete zde > Oprava a lak 353. Fotky pořídil kolega Petrásek (www.sm11.cz) svým zmutovaným telefonem (prý se tomu říká komunikátor) ... no snad to telefonuje líp než to fotí :). Ovšem každopádně mu za obrázky samozřejmě i tak velice děkuji.

353

Tuto sobotu - tedy 11.7.2009 se koná brigáda na úklidu trolejbusu po laku. Ovšem nikoliv ve vozovně, kde se vesele kopou výkopy pro plynofikaci, ale na široké veřejnosti utajeném místě, které ovšem zájemcům o pomoc při brigádě rád prozradím na mejlu nebo na 604534196.

A drobné zprávy automobilní - v podstatně menším rozsahu pomalu pracuju na zvelebení Modré střely, neboli mého prvního Moskviče 412. Bohužel musí stát pod širým nebem, takže antikorozní nátěr je základ - dneska jej dostal plech pod předním nárazníkem. Ten původní nátěr ve spojení Tlumex + syntetika už totiž byl zcela dezolátní. První obrázek je z mobilu a ukazuje přípravu na tuto akci a na druhém je dnešní foto mojí Dacie, která slovy klasika "stále ještě trochu žije":
Moskvič
Dacia


 Kategorie: PSHŽD| JR | 22:19 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz