Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
12. října 2009 - Prodávám něco knížek o MHD + ukončení sezóny
Vzhledem k omezenému prostoru doma nabízím k prodeji něco knížek o MHD. Jedná se o nové nebo zcela nepoškozené knihy, nabízím je na Aukro.cz od koruny (neb ani já jsem za ně neplatil nikdy plnou cenu). Jedná se o:
- Kniha Historie MHD v Praze - Druhé doplněné vydání knihy - vydal DP Praha 2000. Výpravná publikace - přes 350 stran na křídě - popisy a fotky "od koňky k metru". Kniha je ve velmi dobrém stavu!
- Kniha Autobusy a trolejbusy pražské MHD - Druhé doplněné vydání knihy - vydal DP Praha 2002. Přes 260 stran na křídě, popisy všech autobusů a trolejbusů, které v Praze jezdily, množství historických i současných fotek. Kniha je ve velmi dobrém stavu!
- Kniha Povídání o tramvajích, trolejbusech a také autobusech v Jihlavě 1909-2009 - Zcela nová, letos vydaná kniha - vydalo nakladatelství Wolf. Kolem 100 stran na křídě, množství historických i současných fotek. Součástí je i pamětní jízdenka k výročí 100 let MHD.
- Brožura Garáž Klíčov 1973 - 2009.
Pokud máte o knihy zájem a nejste registrovaní na Aukru, jsem ochoten aukce stopnout a prodat mimo aukro (samozřejmě jen pokud ještě nebude přihozeno).

EDIT - už je prodáno....

O uplynulém víkendu proběhla poslední velká akce našeho spolku v letošním roce. Bylo jím ukončení letošní sezóny v Museu v Rosicíh - informace a nějaké obrázky jsou na webu spolku. Trolejbus 353 má od minulého týdne opět funční topení do vozu (děkujeme Pavle!) a topení svým výkonem občas způsobovalo ve voze saunu. Možná se ale také zvýšený odběr proudu do topení podepsal už na druhém upáleném kabelovém oku za měsíc - po kabelu na stykači číslo 1 v Jihlavě to nyní bylo oko na levém sběrači. Tahle nepříjemnost mne potkala v sobotu, v neděli už trolejbus sloužil bez problémů.

Konec sezóny


 Kategorie: PSHŽD| JR | 15:51 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz