Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
3. srpna 2005 - Fotky jen tak
Internet je doslova přecpaný fotkami, protože kdekdo má foťák a přístup na síť. I webmaster občas vyfotí něco, co zrovna nesouvisí s obsahem tohoto webu a přece by vám ty fotky ukázal. Takže jsem založil stránku "Fotky jen tak", kam občas budu něco ukládat. Snad se Vám budou fotky líbit a pokud ne, můžete demokraticky odejít jinam ... Stejně tak ale můžu uveřejnit nějakou Vaši hezkou fotku.
A k těm fotkám - "Kruhový objezd má každý, my budeme mít něco extra", řekli si konšelé města Slatiňany a nechali si zbudovat objezd OVÁLNÝ. Ten je také na první fotce:

Oválný objezd ve Slatiňanech


Ze Slatiňan vedla cesta do Chrudimi, kde se koná o víkendu známá Staročeská pouť. Atrakce už stojí připravené v historickém centru města - tak nějak se mi to líbilo a tak je to na druhé fotce:

Staročeská pouť Chrudim


Bylo už skoro jedenáct večer a tak cesta vedla domů. Ale k mému překvapení mne zastavily teprve nedávno instalované závory u nádraží Chrudim město. Osobní doprava takhle pozdě nejezdí - byla to lokomotiva TSS jedoucí do Moravan. Ta sice ze záběru ujela, ale fotka se mi líbila a tak je tady:

Závory Chrudim-město


Všechny tři fotky v lepší kvalitě jsou k nalezení na stránce Fotky jen tak.

 Kategorie: Jen tak| JR | 23:20 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz