Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
5. srpna 2005 - Už vás bude 100 000,
moji milí návštěvníci a čtenáři. Protože v okamžiku, kdy se počítadlo Toplistu přehoupne přes tohle docela magické číslo, budu zřejmě někde v horské dolině na Slovensku, vyhlašuju malou soutěž. Kdo pošle screenshot webu s číslem co nejbližším 100 000 dostane CD s filmem o pardubickém spolku + off-line verzi webu. Cenu předáme osobně na našem museu v Rosicích. Myslím si, že odměna je to tak zanedbatelná, že nikomu snad nebude stát za to vyrábět něco takového pokoutně. To samozřejmě umím taky, takže pokud se mi to nebude zdát, vyhraju si sám:

stotisíc přístupů


Trolejbus 368 dostal reklamu na Autosklo HaK. Je zcela stejná jako na t-357, takže nejdřív to vypadalo, že 357 dostala displeje. Mimochodem je to už pátá reklama využívající žlutý lak, který má vůz od roku 1999.
A ještě jedna jízda s Connexem (o té minulé je tady). Tentokrát jsme s dcerou absolvovali cestu ze Seče do Pardubic. Autobus byl podstatně starší a zchátralejší než minule, ale jedna věc byla stejná. Naprosto nesmyslná chronometráž, kdy řidič vyjel ze Seče s -15 minutami, aby do Heřmanova Městce dojel s +2. Jak to dělají, nevím.

Na stránkách PSHŽD, přesněji tady je ke stažení plakát s programem oslav úzkokolejky do Heřmanic. Nějak se nám nedařilo, a tak na starších PC se to zobrazuje blbě. Pro tento případ je tam i leták jako obrázek v zipu, což sice nestojí za moc, ale aspoň je to česky. Ten obrázek je tady: frydlant.zip

 Kategorie: Jen tak| JR | 21:19 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz