Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
23. ledna 2007 - Ať žijí úřady!!!
Strávil jsem dnes den opravdu kvalitně, střídavě na úřadech a u doktorů. Mimo jiné jsem si byl pro výpis z evidenční karty řidiče. Úředník byl milý a vstřícný, správní poplatek za vytištění dvou stránek na laserovce zlodějský. Databáze je dneska vedená elektronicky a přístupná online, což je jistě plus, jenže kvalita každé databáze je v tom, jak kvalitní data obsahuje. A to je to, co mně zarazilo. V mém výpisu se totiž objevil můj přestupek loni v listopadu v Sadské (psal jsem tady o něm). Tehdy jsem dostal pokutu v hodnotě jeden kapřík, neboli 1000 korun českých. A nevozíc běžně kapříky po kapsách, nezaplatil jsem na místě (což dokládá tento blok, kde je jasně napsáno, že pokuta nebyla na místě zaplacená). Zaplatil jsem ji za pár dní převodem z účtu (viz tento výpis). Což ovšem nebrání tomu, abych měl v evidenční kartě řidiče napsáno, že jsem platil na místě (viz tato ukázka). Samozřejmě je to celkem nedůležité, jak jsem platil ... ale pokud se do databáze dostávají takové chyby, proč by se tam nemělo příště objevit, že jsem přejel 4 lidi a dostal 27 trestných bodů? Prostě tímhle detailem s placením pokuty si to u mně zase úřady dost pokazily, i když tento konkrétní bordel bude asi na straně "em-pí" Sadská.
Do včerejší zprávy o t-342 doplněna avizovaná fotka reklamy po úpravě. Opraveny informace o vyřazování Karos, v první vlně by se měly odstavit 50+52+82+101, v létě po dodání Citelisů 92+95. Opět jsem to předělal v evidenci, ačkoliv to asi dělám zbytečně dopředu, když to bude nakonec jinak...
Potom, co trolejbus 348 přišel o reklamu na Hypoteční banku, dostal ji autobus 179 - zatím jen malý neostrý špionážní obrázek:
179


 Kategorie: Jen tak| JR | 17:08 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz