Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
16. února 2007 - Páteční hlášení
V pátek a ještě v odpolední špičce - ideální čas pro nehody. Tentokrát (jako již několikrát) u autobusáku zablokoval kamion průjezd trolejbusů od nádraží do centra. Část vozů linek 2, 3, 13 a 33 se naštosovala před nehodou, část jezdila odklonovými trasami. Cestující si tak po delší době opět projeli oblouk ze Sladkovského doleva ke Grandu (t-370 na lince 2 a možná i další).
Pohled od města
Směrem od centra vypadá kamion docela nevinně

Druhý směr
Ovšem z druhé strany je jasné, že tady trolejbusy neprojedou. V t-361 je zablokovaný kolega B.D. A už má být touto dobou půl hodiny vystřídaný a zatím stojí tady.

Ozval se také pachatel podivuhodně podobné výstražné značky k nadchodu. Je jím kolega Lp, kterého můj letitý návrh podvědomě inspiroval při tvoření návrhu pro "Tabuli IP 22 - Změna místní úpravy". Až když ho vytvořil, našel i on ve svém PC můj letitý návrh. Takže asi jsem dávný ideový autor symbolu, o instalaci značky se ale zasloužil Lp. Takže tak to je a bylo:

Verze Lp 2007 v oficiální podobě značky IP22


Verze JR 2001 neoptimalizovaná pro značku

A nakonec jedna trochu zlomyslná fotka. Ukázka toho, jak je důležité koukat na návěstidla výhybek. Nejmenovaný pan kolega si červenou správně dal do odbočky vlevo, ale bohužel předtím žlutou ne a tady je vidět, že při stání u levého obrubníku to na pravou opravdu nedosáhne:
To se občas stane každému...
To se občas stane každému...

O víkendu mám volno, další hlášení podám asi v pondělí ... z linky 22.

 Kategorie: Z provozu| JR | 23:47 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz