Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
8. září 2007 - Zprávy od Lp
Nejprve šotoinformace: "Dne 17.9. bude asi od 8:40 do 17:15 bezplatně kroužit po Pardubicích historický trolejbus jako výpomoc na různých linkách u příležitosti týdne mobility. Organizátorům akce nabídneme trolejbus 311. Za volantem se budou střídat Lp a PL. Až doladím JŘ, dám ho na příslušné weby. V sobotu 23.9. pak bude na Pernštýnské nám. dovlečen jiný trolejbus za účelem různých dopravních hrátek. Dne 23.9. na linku číslo 51 vyjedou dvě pořadí. Pravděpodobně zde potkáme 329 (1) a 311 (2). Řidiči nejspíš stejní."
Druhá část se týká rekontrukce na točně Polabiny: "Budeme zde rovnat 'unavené' sloupy a zvětšovat jejich betonové základy. U takového sloupu se nejdříve postaví mobilní stožár, převezme si jeho lana a pak nastoupí kopáči. Na samém konci vyměníme vedení v prostoru celé točny. Již byla vyměněna tělesa elektrické výhybky u poloangličana tamtéž. Ve vzduchu tam visí nová tělesa i ta stará. Jedná se o dočasný zkušební polygon firmy EŽ Praha, která tu zakázku dostala. Když jde o jednoduchou křižovatkovou výhybku, zůstává i DPmP zatím u podvěsné verze. Tahovou u nás zatím nikdo neumí."
Osm obrázků z Polabin
Obrázky mobilních sloupů a dočasně zmutovaného poloangličana otevřete kliknutím na obrázek nebo sem.

Úbytek reklamních nátěrů - v posledních dnech skončila celovozová reklama kromě již zmíněného citybusu 152 také na trolejbusu 14Tr číslo 345 a na 21Tr číslo 393. Všechna jmenovaná vozidla jezdí momentálně "čistě" bílá.

 Kategorie: Z provozu| JR | 00:07 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz