Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
5. března 2008 - Aktuálně
Po devíti letech skončila reklama firmy Stavona na trolejbusu 365. Dnešní fotka trolejbusu se sundanou reklamou je na stránce t-365. Dále jsem zplnomocněn maximálně naznačit, že se chystá jedna moc pěkná "ekologická reklama" na trolejbusy. V záplavě dnešních velkoplošných polepů bude opravdu atypická a podle návrhu fakt moc pěkná. Na web je doplněna ještě fotka reklamy na a-157.
Díky šikovnosti pracovníků těžké údržby trolejbusů (a vstřícnosti jejich nadřízených) byl včera zprovozněn trolejbus 353, který před pár dny začal místo ježdění vyhazovat měnírnu. Za posun trolejbusu do dílny a zpět do klece děkujeme kolegovi Lp. Já jsem se neúčastnil, protože jsem den strávil na trase Pardubice - Horská chata Valmont u Starého Hrozenkova a zpět (viz níže).
V letošním roce poprvé se rozšířil také náš autopark - tentokrát to není Moskvič, sáhli jsem po stroji francouzké konstrukce a rumunské kvality - po Dacii 1300. Auto v podstatě po prvním majiteli přijelo vlastní silou ze Starého Hrozenkova, i když první část cesty do Olomouce jen na dva válce. I na ně ale Dacia jela 80 km/h...

Autobus 157
Kliknutím otevřete foto a-157 při průjezdu točny TMS.
PS: Zdenku, kdepak je foto pořízené obráceně?
EDIT - fotku už mám, je v komentářích k tomuto článku


 Kategorie: Z provozu| JR | 22:02 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz