Archiv stránek trolejbusu 353

Trolejbus.cz > Novinky ze stránek trolejbusu 353 > Archiv
22. září 2007 - Autobusy v jednom kole
Už jsem na tomhle webu psal o všem možném, ale o animovaném seriálu pro děti asi ne. Ovšem když se seriál jmenuje "Autobusy v jednom kole" a pojednává o příhodách skupiny autobusů z jedné garáže, potom ani nevadí, že je to určené pro děti mezi 4 a 10 lety. Přestože poetice pohádek o mašinkách jsou pohádky o autobusech na hony vzdálené a je to spíš pro děti předškolní, skalní šotouši by měli tyhle dvě DVD shlédnout povinně. Koupit si je můžete například tady, ale levněji jsou k mání v prodejnách Levné knihy. Ideální je případ, kdy vlastníte dítě odpovídajícího věku a DVD si koupíte pod průhlednou záminkou, že je to pro potomka.
Příběhy jsou opravdu jednoduché, dabing nic moc, ale nejkouzelnější je jiná věc. A to, jak krásně jdou aplikovat některé příběhy například na některé nejmenované nizkonákladové autobusové firmy z nedalekého okolí. Jen pro ilustraci - jedna pohádka je na téma "Autobus jel na nádraží jezdit výluku a zůstal viset pod mostem", další je o autobusu který se nerad myl, v jiné zase jeden autobus vyprošťuje kolegu zapadlého ve sněhu. Takže pokud jste ještě děti, nebo se už zase za svou dětinskost nestydíte, kupte si to!
Všechny obrázky jdou samozřejmě kliknutím (trochu) zvětšit.
Roger
Nejstarší autobus Roger si stěžuje patrovému kolegovi, že mu teče olej z vany :))
Myčka
Přepychová myčka a v ní školní autobusek
podjezd
Patrový autobus Arnold spěchal zkratkou na nádraží a zasekl se pod mostem. Za ním stojí autobus, který se nerad myje :))
přejezd
Tenhle autobus poslali na výluku, a on se rozhodne jezdit místo vlaku po kolejích Kategorie: Jen tak| JR | 21:56 | odkaz

Stránky trolejbusu 353, nejen o trolejbusech - http://www.trolejbus.cz